Sürdürülebilirlik Çözümlerimiz

Dünyamız bizim için önemli! Birleşmiş Milletlerin 17 Kalkınma Hedefi Bildirisini otelimiz ve yaşam alanlarımız için kendimize borç bilerek otelimizin tadilatı ve yeniden yapılandırılmasını tamamladık.

Geri Dönüşüm kutularımızı otelimizin çeşitli noktalarında konumlandırdık. Tüm çöplerimizi ayrıştırarak doğaya katkıda bulunuyoruz. Geri dönüşüm doğal kaynakların doğru kullanımını sağlar. Lütfen siz de geri dönüşüme önem verin.

Otelimizin tamamının aydınlatılmasında enerji tasarruflu LED Ampuller kullanılmıştır. Led ampul kullanımı hem daha az enerji tüketimi açısından, hem de ampulün dışarıya verdiği ısının azalarak Küresel Isınma’nın engellenmesi için de faydalı bir yoldur!

Otelimizde seçilen tüm klozetler, musluk başlıkları, duş başlıkları daha az su tüketimine yönelik seçilmiştir. Yaşam kaynağımız olan suya sahip çıkmalıyız!

Otelimizdeki tüm pencerelerimiz çift camlı olarak seçildi. Tüm iç ve dış duvarlarımızda sıcaklık izolasyonu bulunmaktadır. Böylelikle hem küresel ısınmayı azaltıyoruz. Hem de doğalgaz kaynaklarımızı daha verimli kullanıyoruz.

Kahvaltıda hem yiyeceklerin kalmasını engellemek hem de misafirlerimize sıcak servis yapabilmek için sıcak ürünlerimiz az ve sık sık yapılmaktadır.

Open chat
Hello,
Can we help you?