Hakkımızda

Vera Life Hotel, 29 Nisan 2023 tarihinde kapılarını açan Bakkaloğlu Turizm Gıda San ve Dış Tic Ltd Şti’nin bir iştiraki olarak faaliyete geçti. Suriçi’nde 40 yıllık bir ticari geçmişin ardından, İstanbul’un tanıtımına katkıda bulunmak, yabancı misafirlerle dostluk kurmak ve kusursuz bir hizmet sunmak amacıyla harekete geçtik. 17 odalı tesisimizde her odanın konforunu ön planda tutarak özenle hazırladık.

Vera Life Hotel, Kapalıçarşı’ya sadece 2 dakika, Yerebatan Sarnıcı’na ise 7 dakika mesafede konumlanmıştır. İstanbul’un önemli tarihi mekanlarına yürüme mesafesinde olması yanı sıra, toplu taşıma transfer noktalarına da oldukça yakındır. İstanbul’un merkezinde, mistik atmosferin kalbinde bulunacaksınız!

Binamız 2022 yılında yeniden yapılmış olup deprem dayanımı konusunda avantajlı bir yapıya sahiptir. Odalarımız modern, Avrupai bir perspektifle yeniden döşenmiş olup, her odada klima, televizyon ve wifi bağlantısı gibi olanaklar sunuyoruz. Çevre otellere kıyasla geniş ve ferah odalarımız bulunmaktadır!

Bakkaloğlu Turizm Gıda San ve Dış Tic Ltd Şti, aile şirketi olarak Kaplumbağa ve Vera bitkisinin beraber kullanıldığı logoyu oluşturdu. Bu logo, ilk aile tatilinden ilham alınarak tasarlandı. Vera bitkisinin alternatif tıptaki faydalarını ve sürekli kullanımının sağladığı olumlu etkilerini birleştirerek, sizlere hayata olumlu bir etki sağlayan, aile saadetini yaşatan ve mutluluğu devam ettiren bir hizmet sunmak için buradayız.

Odalarımız ve koridorlarımızda Filografi, Rölyef, Ebru ve Yağlı Boya gibi küratörünün Sedef Bakkaloğlu olduğu bir sergi de göreceksiniz. Sergi ürünleriyle ilgili sorularınız için Resepsiyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Open chat
Hello,
Can we help you?